Často kladené otázky

Zasielate vzorky kozmetiky? Chcem najprv vyskúšať, či mi bude kozmetika PRIODY vyhovovať.

Vzorky sú pomerne nákladná zaležitosť, čo by sa v konečnom dôsledku prejavilo v cene kozmetiky. Ako vzorky posielame zákazníkom naše pleťové masky, ktoré sú napustené rovnakými sérami, ktoré sa nachádzajú aj vo výrobkoch. Výsledky pri používaní kozmetiky PRIODY sa zvyčajne dostavia po 15-30 dňoch používania, preto v tomto prípade vzorky nemajú veľký význam. Dôležitou informáciou je, že pri skúsenostiach z vývoja, klinických testov a z reakcií našich dlhoročných zákazníčok sme nezaznamenali žiadne alergické reakcie. Kvalitou kozmetiky PRIODY sme si natoľko istí, že vám ponúkame 14 dennú garanciu vrátenia peňazí - pri rozumnej miere spotreby výrobku! 


Je kozmetika PRIODY dostupná aj v lekárňach?

Kozmetiku PRIODY zakúpite aj v lekárňach. Spolupracujeme s distribučnými spoločnosťami MedArt a UNIPHARMA, ktoré pokrývajú vačšinu lekární na Slovensku. Ak sa náhodou vo vašej obľúbenej lekárni nenachádzajú výrobky PRIODY, magistra ich istotne pre vás rada objedná od distribučnej spoločnosti. Naskladnenie do lekárne prebieha zvyčajne v priebehu niekoľkých hodín.


Je možné používať kozmetiku PRIODY v tehotenstve a počas kojenia?

Kozmetika PRIODY spĺňa najprísnejšie kritériá stanovené EÚ. Je notifikovaná na portáli Európskej Únie CPNP - čo je portál na oznamovanie kozmetických výrobkov. Všeobecne žiadna kozmetika nie je testovaná pre vnútorné užívanie, tzn. nemala by sa dostať do úst bábätka.


Zasielate do zahraničia?

Zasielame do celého sveta. Kozmetika PRIODY je dostupná aj na internetových stránkach najväčšieho internetového predajcu na svete - AMAZON.de alebo AMAZON.co.uk.


Čo je kyselina hyalurónová a aké má účinky?

Kyselina hyalurónová je prirodzenou zložkou každého tela. Je to látka, ktorá je jednou z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty, je súčasťou spojivových epiteliálnych a nervových tkanív, viaže na seba vodu, zabraňuje prístupu vírusov a baktérií k bunke, likviduje voľné kyslíkové radikály a ovplyvňuje vývoj buniek. Zabraňuje ukladaniu kolagénu, a preto pri hojení nevznikajú jazvy.


Čo sú to peptidy?

Peptidy sú organické zlúčeniny zložené z dvoch alebo viacerých aminokyselín, regenerujú a posilňujú pokožku, spevňujú podkožné väzivo.


Aká musí byť hodnota tovaru, aby bola doprava zdarma?

Pri nákupe nad 70€ je doprava zadarmo.


Za koľko dní od uskutočnenia objednávky dôjde k odoslaniu tovaru?

Pri objednávkach na dobierku alebo pri platbe cez PayPal alebo platbe karotu je objednávka odosielaná okamžite. Pri platbe prevodom na účet je zásielka odosielaná pri pripísani sumy na náš účet


Prečo je kozmetika PRIODY "iná" ? 

Kozmetické produkty PRIODY prešli dlhým procesom výroby, na ktorom sa nepodieľali iba poprední odborníci, ale v rámci vytvárania jednotlivých výrobkov boli zohľadnené aj požiadavky, preferencie a skúsenosti mnohých klientiek.
Naša kozmetika sa snaží využiť to najlepšie, čo sa v prírode nachádza! V produktoch PRIODY preto nájdete nielen kyselinu hyalurónovú či kolagén, ale spája sa v nich aj vysoká koncentrácia aktívnych látok a kvalitných surovín, vďaka ktorým je možné dosiahnuť maximálny účinok daného produktu. Výťažky a extrakty z rastlín pochádzajú z vopred overených miest, kde je kladený mimoriadny dôraz na ekologicky čisté prostredie. Vďaka tomu je zaručená úplná čistota, maximálna koncentrácia a kvalita jednotlivých produktov. A keďže sa jedná o prírodnú kozmetiku, nie sú pri jej výrobe použité žiadne umelé farbivá, syntetické látky či iná chémia. Okrem toho nie je kozmetika PRIODY testovaná na zvieratách.


Aké zľavy okrem zľavy na dopravu je možné získať?

Sme členmi nákupného spoločenstva Lyoness, kde pre členov Lyoness poskytujeme cashback 2% z objednávky. Taktiež pri každom nákupe u nás zbierate bonusové body, ktoré si potom môžete premeniť na zľavový kupón a uplaniť ho pri nákupe. 

Je možné urobiť objednávku aj mailom a aká je informovanosť o stave objednávky?

Ano, objednávka môže byť aj formou mailu info@priody.sk alebo telefonicky na 0948 128 132. Pri všetkých objednávkach potvrdíme mailom prijatie objednávky a o odoslaní tovaru vás informujeme tiež mailom a formou SMS správy.


Je celý ponúkaný sortiment skladom ?

Áno, pokiaľ nie je pri produkte napísané VYPREDANÉ.


Sú výrobky kozmetiky PRIODY testované na zvieratách?

Nie, žiadne z výrobkov PRIODY nie sú testované na zvieratách.

Obsahujú výrobky PRIODY parfémy alebo parabény?

Nie. Kozmetika PRIODY je vyrobená bez parfémov a parabénov.