Vernostný program s PRIODY.sk
 

Svojich zákazníkov si veľmi vážime, máme radi, ak u nás nakupujete pravidelne ;-)  A preto sme pripravili pre všetkých registrovaných zákazníkov špeciálny vernostný program, ktorého cieľom je odmeniť všetkých stálych zákazníkov.
 

Ako vernostný program PRIODY funguje?

Vernostný program pozostáva z niekoľkých odmien:

Vernostný program PRIODY prírodná kozmetika

1. BONUS - ZĽAVA: 5% za prihlásenie sa k odberu našich noviniek. Stačí ak sa v spodnej časti našej stránky prihlásite k odberu noviniek a získavate zľavu vo výške 5% z vášho nákupu.

2. BONUS - BODY: z ceny produktov každej uskutočnenej objednávky (tj. cena bez dopravy) získate 5% hodnoty nákupu pripísaných vo forme bodov naspäť na váš účet na našej stránke PRIODY.sk  Tieto body môžete použiť pri vašom ďalšom nákupe. Platnosť bodov je 45 dní.

3. BONUS - RECENZIE: po zakúpení produktu dostanete o 14 dní automatickú emailovú výzvu na napísanie recenzie. Za napísanie recenzie vás odmeníme kupónom v hodnote 1,- EUR. Spolu môžete napísať až 20 recenzií na 20 rôznych produktov PRIODY

4. BONUS - ODPORUČTE PRIODY ĎALEJ:  po prihlásení sa do vášho účtu na PRIODY.sk (prihlásiť sa) nájdete sekciu Odporúčací program. Odporučte PRIODY svojim známym. Ak niekto z vašich priateľov nakúpi, získava on aj vy kupón v hodnote 5,- EUR. Počet takto získaných kupónov nie je obmedzený

5. BONUS - ŠPECIÁLNE PONUKY: stálym zákazníkom zvykneme 1-2 krát do roka zavolať so špeciálnou ponukou, ktorá sa neodmieta ;-)

6. BONUS - VIP: ak suma vašich nákupov na PRIODY.sk presiahne 500,- EUR budete automaticky zaradená do VIP skupiny kde máte automaticky všetky výrobky PRIODY Cosmetics o 25% lacnejšie.

VŠETKY BONUSY A ZĽAVY  sú medzi sebou kombinovateľné a platia aj na akciový tovar!!!  

A drobnosť navyše :-)  Sme členmi nákupného spoločenstva LYONESS. Ak ste členom Lyoness, máte nárok na tzv. " cashback "  vo výške 2% plus 1,5  Shopping Points.   Stačí, ak pri nákupe uveďte do poznámky vaše Lyoness ID! 


Kontaktujte nás:

0948 215 991

info@priody.sk

Možnosti dopravy:

Balíkomat2,89€(24-48h)
Slovenská pošta3,50€(3 dni)
UPS Kuriér3,50€(24-48h)

Možnosti platby:

Dobierka, Bankový prevod, Platobná karta, Paypal