Vernostný a bonusový program

  • Zľava 5% za prihlásenie sa k odberu našich noviniek. Stačí ak sa v spodnej časti našej stránky prihlásite k odberu noviniek a získavate zľavu vo výške 5% z vášho nákupu.
  • Vernostné body - z ceny produktov každej uskutočnenej objednávky (tj. cena bez dopravy) získate 5% hodnoty nákupu pripísaných vo forme bodov naspäť na váš účet. Tieto body môžete použiť pri vašom ďalšom nákupe. Platnosť bodov je 45 dní.
  • Recenzie - po zakúpení produktu dostanete o 14 dní automatickú emailovú výzvu na napísanie recenzie. Za napísanie recenzie vás odmeníme kupónom v hodnote 1,- EUR. Spolu môžete napísať až 20 recenzií na 20 rôznych produktov PRIODY
  • Odporučte známym - po prihlásení sa do vášho účtu na PRIODY.sk (prihlásiť sa) nájdete sekciu Odporúčací program. Odporučte PRIODY svojim známym. Ak niekto z vašich priateľov nakúpi, získava on aj vy kupón v hodnote 5,- EUR. Počet takto získaných kupónov nie je obmedzený
  • Špeciálne ponuky - stálym zákazníkom zvykneme 1-2 krát do roka zavolať so špeciálnou ponukou, ktorá sa neodmieta ;-)
  • VIP zákazík - ak suma vašich nákupov na PRIODY.sk presiahne 500,- EUR budete automaticky zaradená do VIP skupiny kde máte automaticky všetky výrobky PRIODY Cosmetics o 25% lacnejšie.

Všetky bonusy a zľavy sú medzi sebou kombinovateľné a platia aj na akciový tovar.

A drobnosť navyše :) Sme členmi nákupného spoločenstva LYONESS. Ak ste členom Lyoness, máte nárok na tzv. "cashback" vo výške 2% plus 1,5 Shopping Points. Stačí, ak pri nákupe uvediete do poznámky vaše Lyoness ID.