O značke PRIODY

  • Je iná, je výnimočná, je mimoriadna – reč je o šetrnej kozmetike PRIODY, ktorá zvýrazňuje prirodzenú krásu každej ženy. Kozmetika má čisto prírodný pôvod, a to vďaka použitiu prvotriednych surovín, ktorých dôkladný výber bol tým prvým a najdôležitejším krokom pri výrobe jedinečných produktov PRIODY.
  • Kvalita, zloženie a koncentrácia jednotlivých surovín predstavuju hlavný rozdiel medzi PRIODY a ostatnými kozmetickými produktmi, ktorými je trh zaplavený. Práve vďaka kvalite a zloženiu našich produktov pomáhame našim zákazníčkam byť krajšie, spokojnejšie a usmievavejšie. Ba čo viac, robíme to s radosťou.
  • Našim poslaním je ponúknuť zákazníkom špičkové kozmetické produkty, vyrobené z tých najčistejších surovín. Neustála práca na rozširovaní ponúkaného sortimentu, vrátane poskytovania vynikajúceho servisu a pridaných hodnôt, je pre nás samozrejmosťou.
  • Túžite po zachovaní vašej prirodzenej krásy, chcete sa cítiť dokonalo a stále vyzerať mlado a sviežo? Zoznámte sa, prosím, s PRIODY kozmetikou... s produktmi inšpirovanými čistou prírodou.

Prečo je kozmetika PRIODY iná?

  • Kozmetické produkty PRIODY prešli dlhým procesom výroby, na ktorom sa nepodieľali iba poprední odborníci, ale v rámci vytvárania jednotlivých výrobkov boli zohľadnené aj požiadavky, preferencie a skúsenosti mnohých klientiek.
  • Kozmetika PRIODY sa snaží využiť to najlepšie, čo sa v prírode nachádza! V produktoch PRIODY preto nájdete nielen kyselinu hyalurónovú či kolagén, ale spája sa v nich aj vysoká koncentrácia aktívnych látok a kvalitných surovín, vďaka ktorým je možné dosiahnuť maximálny účinok daného produktu. Výťažky a extrakty z rastlín pochádzajú z vopred overených miest, kde je kladený mimoriadny dôraz na ekologicky čisté prostredie. Vďaka tomu je zaručená úplná čistota, maximálna koncentrácia a kvalita jednotlivých produktov.
  • A keďže sa jedná o prírodnú kozmetiku, nie sú pri jej výrobe použité žiadne umelé farbivá, syntetické látky či iná chémia. Okrem toho nie je kozmetika PRIODY testovaná na zvieratách.

Individuálny prístup

Kozmetika PRIODY je výnimočná aj z toho pohľadu, že sa nejedná o žiadnu masovú výrobu, ako je to v prípade nadnárodných kozmetických spoločností. Vzhľadom na to, že PRIODY kladie dôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníkov, sú jednotlivé produkty vyrábané v menších šaržiach, ktoré umožňujú, aby výrobky neboli plné konzervačných látok a ku klientke sa dostali v čo najkratšom čase po vyrobení.

PRIODY v zahraničí

Aj keď sa kozmetika PRIODY v súčasnosti predáva okrem Slovenska aj na zahraničných trhoch ako sú Česká republika, Nemecko, Veľká Británia, Taliansko, Francúzsko, USA či Blízky východ, zachováva si svoju jedinečnosť a nepodlieha komerčným tlakom na zníženie výrobných nákladov na úkor kvality. Nechceme robiť kompromisy. Veríme totiž, že zákazníka získame kvalitou našich výrobkov, nie najnižšou cenou. Vieme, čo predávame, a veríme v kvalitu našich produktov.

Produkty pre každú pleť

PRIODY je riešením pre množstvo problémov s pleťou. Jednotlivé výrobky sú vhodné pre akýkoľvek typ pleti, či už sa jedná o pleť ženskú, mužskú, mastnú alebo suchú. Kozmetická rada PRIODY momentálne pozostáva z 30 jedinečných produktov, medzi ktorými nechýbajú pleťové krémy, micelárne vody, výživné séra či pleťové masky.

Pre každú ženu aj muža sú tak pripravené výrobky, s ktorými získajú nielen svieži a mladistvý vzhľad, ale aj pocit výnimočnosti.