Kozmetika PRIODY

Je iná, je výnimočná, je mimoriadna - reč je o šetrnej kozmetike PRIODY, ktorá podčiarkuje prirodzenú krásu každej ženy. Čisto prírodný pôvod kozmetiky je dosiahnutý použitím prvotriednych surovín, ktorých dôkladný výber bol tým prvým a najdôležitejším krokom pri výrobe jedinečných produktov PRIODY.

Kvalita, zloženie a koncentrácia jednotlivých surovín predstavuje hlavný rozdiel medzi PRIODY a inými kozmetickými produktmi, ktorými je trh zaplavený. Práve vďaka kvalite a zloženiu našich produktov pomáhame našim zákazníčkam byť krajšie, spokojnejšie a usmievavejšie. A čo viac? Robíme to s radosťou.

Naším poslaním je ponúknuť zákazníkom špičkové kozmetické produkty vyrobené z najčistejších surovín. Samozrejmosťou je neustála práca na rozširovaní ponúkaného sortimentu vrátane poskytovania servisu a pridaných hodnôt.

Túžite si zachovať svoju prirodzenú krásu, cítiť sa dokonale a stále vyzerať mlado a sviežo? Zoznámte sa, prosím, s PRIODY kozmetikou… s produktmi inšpirovanými čistou prírodou.

Prečo je kozmetika PRIODY taká iná?

Kozmetické produkty PRIODY prešli dlhým procesom výroby, na ktorom sa nepodieľali len poprední odborníci, ale v rámci vytvárania jednotlivých výrobkov boli zohľadnené požiadavky, preferencie a skúsenosti mnohých zákazníčok.

Kozmetika PRIODY sa snaží využiť to najlepšie, čo sa v prírode nachádza! V produktoch PRIODY tak nenájdete iba kyselinu hyalurónovú či kolagén, ale snúbi sa v nich vysoká koncentrácia aktívnych látok a kvalitných surovín, vďaka ktorým je možné dosiahnuť maximálny účinok daného výrobku. Výťažky a extrakty z bylín pochádzajú z vopred overených miest, kde je kladený mimoriadny dôraz na ekologicky čisté prostredie. Týmto je zaručená úplná čistota, maximálna koncentrácia a kvalita jednotlivých produktov.

Keďže ide o prírodnú kozmetiku, nie sú pri jej výrobe použité žiadne umelé farbivá, syntetické látky či iné chémie. Kozmetika PRIODY nie je testovaná na zvieratách.

Individuálny prístup

PRIODY kozmetika je unikátna aj z toho pohľadu, že nejde o žiadnu masovú výrobu ako v prípade mnohých nadnárodných kozmetických spoločností. Vzhľadom k tomu, že PRIODY kladie dôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníkov, sú jednotlivé produkty vyrábané v menších šaržách, ktoré umožňujú, aby výrobky neboli plné konzervačných látok a ku zákazníčke sa dostali v čo najkratšej dobe po výrobe.


PRIODY v zahraničí

Aj keď sa kozmetika PRIODY dnes predáva okrem Slovenskej republiky i na zahraničných trhoch, ako je Česko, Nemecko, Veľká Británia, Taliansko, Francúzsko, USA či Blízky východ, zachováva si svoju jedinečnosť a nepodlieha komerčným tlakom na zníženie výrobných nákladov na úkor kvality. Nechceme robiť kompromisy. Veríme totiž, že zákazníka získame kvalitou našich výrobkov, nie najnižšou cenou. Vieme, čo predávame, a veríme v kvalitu našich produktov.


Produkty pre každú ženu i muža

PRIODY je riešením pre mnohé problémy s pleťou. Jednotlivé výrobky sú vhodné pre akýkoľvek typ pleti, či už ide o ženskú, mužskú, mastnú či suchú. Kozmetické portfólio PRIODY sa aktuálne skladá z 30-ich jedinečných produktov, medzi ktorými nechýbajú pleťové krémy, micelárne vody, výživné séra či pleťové masky.

Pre každú ženu i muža sú tak pripravené výrobky, s ktorými získate nielen svieži a mladistvý vzhľad, ale tiež pocit výnimočnosti.