-69.8%
PRIODY Amino hydratujúci krém Zväčšiť

PRIODY LAB series - Amino hydratujúci krém

Zatiaľ nehodnotené v tomto jayzku

Ohodnotiť

Hydratačný krém s obsahom aminokyselín Obsahuje zmes aminokyselín, ktoré pomáhajú zadržiavať a uchovávať vlhkosť pleti. Pokožku zvláčňuje a ochraňuje pred vplyvom vonkajšieho prostredia. Krém je vhodný na denné ošetrovanie pleti každého typu a veku, okrem nadmerne suchej a mimoriadne citlivej pleti.

Detaily

989 Položky

2,99€

9,90€ -69.8%

Máme na sklade

8588006372373

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


 • Garancia vrátenia peňazí
 • Popis výrobku
  Recenzie (0)
  Popis výrobku

  Dehydratáciou pleti trpí veľká časť žien i mužov, a preto patrí hydratačný krém do základnej kozmetickej výbavy. Na takto poznačenej pleti sa značne podpisuje náš súčasný životný štýl. Dehydratáciu prehlbuje klimatizácia, časté sa vystavovanie slnku, solárium, slané more, alebo aj častý pobyt vo chlórovaných bazénoch.

  Hydratačný krém PRIODY Amino pre normálnu a zmiešanú pleť je osviežujúci pleťový krém, ktorý prináša intenzívnu, okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. 


  Pleť potrebuje pre svoje zdravie vodu. A pre zaistenie správnej hydratácie pleti nie je dôležité len množstvo vody, ale tiež to, ako efektívne je v pokožke distribuovaná. Hydratačný krém PRIODY Amino podporuje vlastnú prirodzenú hydratačnú sieť pleti tak, aby mala všetku hydratáciu, ktorú potrebuje.

  Spôsob použitia:

  Hydratačný krém sa nanáša na vopred očistenú pleť v tenkej vrstve podľa potreby niekoľkokrát denne .

  Zloženie:

  Aqua, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Cetyl Alkohol, Propylene Glycol, Lanolin, Glycerin, Lactic Acid, Urea, Sorbitol, Serine, Allantoin, Sodium Chloride, Triethanolamine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium Lauryl Sulfate, Parfum, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.