FAB Brows - Brow Kit

Zatiaľ nehodnotené v tomto jayzku

Ohodnotiť

FAB brows je revolučný systém, s ktorým vytvoríte dokonale krásne obočie behom niekoľkých sekúnd, nech už ste kdekoľvek. Ideálny  na cesty.

Detaily

13,68€

27,36€ -50%

Momentálne vypredané

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,50€.


 • Garancia vrátenia peňazí
 • Popis výrobku
  Návod na použitie
  Recenzie (0)
  Popis výrobku

  Cestujete často za prácou, zábavou či športom? Chcete sa i v týchto chvíľach cítiť upravená a sebaistá? 

  Práve pre vás je tu FAB brows. Praktické balenie, ktoré sa vojde do každej kozmetickej taštičky.

  Minerálne pigmenty FAB Brows sa prispôsobia každému typu, farbe vlasov, očí a pleti. Unikátny semi - permanentný púder v 5-ich farebných odtieňoch, vyrobený vo Veľkej Británii, je zárukou vysokej kvality. Obstojí i v tých najnáročnejších podmienkach. Vode, potu a oteru odolný. Až 24 hodín bez nutnosti úprav. 
  Pozor: A to i v prípade úplnej straty obočia. 

  Pri každodennom používaní vydrží FAB Brows až 1rok. 

  Balenie obsahuje:

  Príslušný minerálny pigment: 

  • Minerálne pigmenty FAB Brows sa prispôsobia každému typu, farbe vlasov, očí a pleti. Unikátny semi - permanentný púder v 5-ich farebných odtieňoch, vyrobený vo Veľkej Británii, je zárukou vysokej kvality. Obstojí i v tých najnáročnejších podmienkach. Vode, potu a oteru odolný. Až 24 hodín bez nutnosti úprav.
  • 3 typy šablón pre vytvorenie dokonalého tvaru. Šablóny sa prispôsobia každému tvaru obočia a dodajú tvári výraz.

            Sleek = tenké, ale zároveň prirodzené obočie

            Natural = prirodzené bohaté obočie

            Bold = krásne klenuté obočie

  • Ručne vyrobený štetec (z prírodných vlákien) pre presné nanesenie farby. Farbu nanášajte proti rastu chĺpkov (od konca obočia k jeho koreňu).
  • Zrkadlo


  To všetko v luxusnej darčekovej taštičke = ideálny darček pre každú ženu.
  Pigment FAB brows sa nedá dokúpiť zvlášť. Jednotlivé časti setu FAB brows sa nedajú meniť. Pokiaľ chcete sadu na kompletnú domácu starostlivosť o obočie, ktorú sa dá doplňovať, zvoľte Kompletnú sadu Beautiful Brows.

  Odtiene:

  Light brown = Svetlo hnedá
  Je najuniverzálnejší odtieň hodiaci sa tak pre svetlé blond vlasy, tak pre orieškovo hnedé. Tento odtieň je tiež veľmi obľúbený u ryšavých žien s medovými odtieňmi. Veľmi populárny a obľúbený!

  Dark brown = tmavo hnedá
  Veľmi prirodzený odtieň tmavo hnedej. Vhodný ako pre ženy so svetlo hnedou farbou vlasov, tak aj pre ženy s tmavo hnedou až čokoládovou farbou vlasov. Úžasný tiež pre rôzne odtiene s nádychom do mahagónu, fialovej, červenej, atď…

  Chocolate = čokoládová
  Krásne intenzívna tmavo hnedá = čokoládová farba. Vhodný pre ženy s  intenzívne tmavo hnedou farbou vlasov (až s nádychom do čiernohnedej). Farba je vhodná pre tmavé typy so snedou pleťou.

  Slate = šedá
  Univerzálny odtieň vo farbe šedej (šedo-čierno-strieborná = farba bridlice). Sedí blondínkam s veľmi svetlou pleťou tak i čiernovláskam a ryšavým ženám, ktoré majú v základe svoje obočie tmavé. Krásny na svetlej pleti (studené typy). U čiernovlasých žien pôsobí veľmi prirodzene - nepôsobí tvrdo.

  Black = čierna
  Odporúčame ženám s tmavou farbou pleti a čiernovlasým ženám. Veľmi intenzívny. Ideálny pre tenké a úzke obočie. V prípade, že je vaše obočie širšie a hustejšie, je lepšie použiť odtieň Slate, ktorý bude i na širšom obočí pôsobiť mäkko a prirodzene.

  FAB Brows KIT šedá

   

  2 podobných produktov v rovnakej kategórii