KRIPA - MANTRA EAU de Parfume TESTER 1,3ml

Zatiaľ nehodnotené v tomto jayzku

Ohodnotiť

MANTRA by Kripa je Unisex EAU de Parfume TESTER 1,3ml. Tón hlavy má rázny charakter, vôňu cédrového dreva, esenciu slnečných lúčov a vôňu citrusových plodov leta. A v tom nás zasiahne tón srdca - horúca, obklopujúca a oslňujúca vôňa vetiveru a bieleho korenia. Vetiver, stále zelená rastlina, odolná proti ohňu, stabilizuje čuchový vnem svoju majestátnou plnosťou. Po jej boku biele korenie...

Detaily

1,80€

Momentálne vypredané

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


 • Garancia vrátenia peňazí
 • Popis výrobku
  Recenzie (0)
  Popis výrobku

  Z parfumu Kripa cítiť charakter, inštinkt, chvenie. Cítiť z neho teplo, farebnosť, pretrvávajúce pohladenie. Cítiť podmanivý rytmus jeho srdca a počuť jeho hlas. Očarujúci zvuk, ktorý rozpráva o jednom meste, o Benátkach, ao jednom historickom období, o roku 1300. 
  Bolo to za Benátskej republiky, kedy bolo dovážané korenie a liečivé masti z Orientu. 
  Exotické vône zdomácneli vďaka remeselníkom, ktorí povýšili techniku ​​prípravy zmesí na umenie. Esencie sa v meste Murano nalievali do sklenených fľaštičiek, a tak sa zrodil parfum. Z námestia Svätého Marka prúdil do sveta, späť po Hodvábnej ceste.  

   

  MANTRA uchováva vo svojich tónoch neobvyklú harmóniu, jedinečný a silný zmyslový zážitok, ktorý dokáže prebudiť vnútornú pohodu. 

   

  V prvom okamihu pošteklí nos vôňa cédrového dreva svojím nežne provokatívnym pôvabom, naozajstným, stredomorským, čistým. Tón hlavy má charakter, rázny začiatok, esenciu slnečných lúčov a vôňu citrusových plodov leta. 

   

  Potom nás zasiahne tón srdca, horúci, obklopujúce a oslňujúci. Zdroj životnej sily, ktorý sa uvoľní spojením vône vetiveru a bieleho korenia. Vetiver, stále zelená rastlina, odolná proti ohňu, stabilizuje čuchový vnem svoju majestátnou plnosťou. Po jej boku biele korenie, ostrý a nenahraditeľný, diskrétny, ale nezabudnuteľný. Dvorný šašo, smiech, ktorý nie je možné zadržať, neskrotná potreba baviť sa. A potom drevo, kľud, odolnosť, harmónie. Základné tóny, ktoré podporujú čuchové vnemy, ktoré dodávajú kompaktnosť, rovnováhu a súlad. Jemná milosť, ako milujúca matka, ktorá svojím objatím rieši, chráni, uchováva a upevňuje. 

   

  To je MANTRA . Víťazný kontrast, symetria protikladov. Život sám vo svojich dvoch formách matky. 

   

  MANTRA by Kripa . 

  Tóny bytia, esencia slobody. 

   

  Obsah: 1,3ml