PRIODY - Ultrazvuková špachtľa

(5/5)
1 hodnotení - 1 recenzií

Pozrieť hodnotenia Čítať recenzie Ohodnotiť

PRIODY - Ultrazvuková špachtľa (Frekvencia: 25 kHz) a galvanická žehlička (+/- 6 mA) určená k hĺbkovému čisteniu a omladeniu pleti. Táto technológia sa používa na bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania. Ide o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie ultrazvukom patrí k najosvedčenejším metódam v kozmetike.

Detaily

129,00€

Momentálne vypredané

PUS01

8588006372274

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 12 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 12 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 6,00€.


 • Garancia vrátenia peňazí
 • Popis výrobku
  Návod na použitie
  Recenzie (1)
  Popis výrobku

  Popis

  Frekvencia ultrazvuku: 25 kHz     Galvanický prúd: +/- 6 mA

  Ultrazvuková špachtľa patrí v dnešnom kozmetickom svete medzi TOP kozmetické pomôcky, ktoré účinne odstraňujú vrásky, čistia pleť, predchádzajú akné a zanechávajú pleť jemnú a rozjasnenú. Zároveň ju môžete použiť k zapracovaniu koncentrátov, sér a krémov. Tým sa totiž zvýši ich účinok a aj rýchlosť aktivácie účinných látok v pleti.

  Ide o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu (mikromasáž) a teplo. SkinScrubber bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu. Póry a jemmné vrásky sú zbrúsené a mejej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je pripravená vstrebavať účinné látky. Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé.

  Účinky ultrazvuku:

  • prekysličovanie tkaniva 
  • mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva - lymfodrenážny účinok
  • povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov 
  • odvod splodín metabolizmu - redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy 
  • podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov 
  • normalizácia stavu pokožky 
  • uvoľnenie napnutého svalstva
  • odstránenie nečistôt, uvoľnenie pórov, vyhladenie pleti
  • zapracovanie aktívnych látok a kolagénu priamo do buniek pokožky
  • hydratácia a odstránenie napätia pleti
  • spomalenie procesu starnutia pleti
  • zlepšenie pružnosti pleti
  • hlboká hydratácia tkaniva
  • vyhladenie jemných i hlbších vrások a jaziev po akné, potlačenie akné, zmiernenie nežiaducej  pigmentácie
  • dokonalé vyhladenie pórovitej pleti
  • aktivácia bunkovej obnovy pleti
  • mnohonásobné zvýšenie účinnosti kozmetických prípravkov
  • výsledkom je čistá, hydratovaná, rozjasnená, dobre prekrvená a zdravá pleť

  Použitie

  Používanie ultrazvukovej špachtle je veľmi jednoduché a úplne bezpečné. Ak raz vyskúšate túto unikátnu pomôcku pre zdravie a krásu vašej pleti, už nikdy nebudete chcieť skúšať iné kozmetické prostriedky.

  Pred začatím každej procedúry dôkladne očistite pokožku. Pre správnu funkciu prístroja je nutné vodivé médium. Odporúčajú sa pleťová toniká, gély alebo čistá voda.

  Použitie sa odporúča 1x až 3x týždenne - podľa náročnosti, typu pokožky a citlivosti pokožky zákazníka. Začnite s použitím 1x týždenne a v prípade spokojnosti môžete postupne zvyšovať frekvenciu čistenia. Pri akýchkoľvek náznakoch bolesti alebo nepohodlia bezodkladne očistenie vynechajte.

  • Bezbolestné odstránenie akné: Natrite akné krémom, navlhčite vodou a ošetrite prístrojom.
  • Odstránenie pupienkov: Vysokofrekvenčné vibrácie atomizujú vodu, odstraňujú zvyšky kozmetiky, odumreté kožné bunky a vyčistia vám pleť.
  • Odstránenie vrások: Ultrazvuková činnosť udržuje pokožku vo vyššej teplote, čo vyhladzuje vrásky.
  • Odstránenie melanínu z kože: Melanín je čiastočne odvedený z buniek pri čistení týmto prístrojom.

   

  Čo je ultrazvuková špachtľa a jak funguje?

  Ultrazvuková špachtľa je malý ručný prístroj, ktorého nabitie je zaistené dobíjacou batériou, takže je veľmi praktický i na použitie mimo domova. Ultrazvuková špachtľa funguje na princípe veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií, ktoré sú generované rýchlosťou 25 000 pulzov za sekundu. Jemné pulzy masírujú pokožku, čím jej navracajú prirodzenú pružnosť a chránia ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Vďaka tejto unikátnej technológii, ktorá využíva princíp jemných ultrazvukových pulzov prenikajúcich priamo do pokožky, dokáže ultrazvuková špachtľa ochrániť pred predčasným strnutím pleti.

  Ide o bezbolestnú, neagresívnu a šetrnú metódu, vďaka ktorej je vyčistených až 80% pórov bez podráždenia pleti a začervenania. Ošetrenie ultrazvukovou špachtľou je vhodné pre každú ženu, či už ju trápia vrásky, akné či dehydrovaná, zvädnutá pleť.  K čomu sa ultrazvuková špachtľa používa?

  Ultrazvuková špachtľa dokonale odstráni odumreté bunky a aktivuje tvorbu nových. Zároveň hĺbkovo čistí. Taktiež pôsobí aj ako prevencia pred vznikom akné.

  Odstráni z pórov všetky nečistoty a odumreté bunky, vyhladzuje jazvy po akné a zároveň vykonáva mikromasáž tkaniva, vďaka ktorej je pokožka lepšie prekrvená a stimulovaná k vyššej produkcii kolagénu a elastínu. Zaisťuje lepšiu vstrebateľnosť kozmetických prípravkov, intenzívne regeneruje pokožku, ktorá po ošetrení vyzerá sviežo a zdravo. Pleť sa stáva dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvuková špachtľa tiež poskytuje kompletnú regeneráciu kože.


  Záverečné zhrnutie
  Kvalitné a dobre čitateľný LCD displej
  Úplne bezbolestná a efektívna prevádzka
  Vysoká kvalita prevedenia prístroja
  Hodí sa pre kozmetický salón aj pre domáce použitie
  Rýchle nabitie batérie
  Možno nabíjania cez USB
  Jednoduchá a jednoduchá obsluha a návod v slovenčine

  Technické parametre
  Rozmery: 16 x 4,5 x 1,5 cm
  Napájací adaptér: 100V~240V AC, 50/60Hz
  Výstup 5V DC 0,5A
  Spotreba 3,5W
  Typ batérie: dobíjacia líthiová
  Frekvencia: 25 kHz
  Galvanický prúd: +/- 6 mA

  Ultrazvuková špachtľa a galvanická žehlička

  Recenzie

  Recenzie

  Od (Košice, Slovakia) na 22 Jun 2019 (PRIODY - Ultrazvuková špachtľa) :
  (5/5

  gabka

  Super, spokojnosť.